banner4

Etken Hidrolik,öncelikle Ege Bölgesi sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarına uygun,kaliteli Hidrolik-Pnömatik sistemler ve malzemeler satarak 30 yılı aşkın bir süredir hizmet veren bir endüstriyel pazarlama şirketidir.

Vizyon

Topluma hizmet edebilmek için kâr öğesini bir ödül gibi değerlendirirken, kârın topluma hizmeti sürdürebilmemizin ön koşulu olduğunu unutmamaktayız.
Şirketimizin hedeflerinden biri de,rekabet koşullarında, piyasadaki satış organizasyonlarına kıyasla müşterilere daha iyi hizmet vermektir.Her biri belirli eğilimdeki müşterileri kendimize çekmeyi, pazarladığımız mal ve sunduğumuz hizmeti bu müşterilere yansıtmayı amaçlarız.Rekabet ettiğimiz mal çeşitlerinde ve pazarda öncü olma çabasındayız. Bu, hem pazarda, hem satılan malda üstün ve eğemen olmayı gerektirir. Özellikle müşterilerimizin ihtiyacı olan malların en elverişlilerinin bizim mağazamızda bulunduğunu temin eden bir politikayı benimseriz.

Misyon

Varlığımızın temel amacı gelecekte olmak istediğimiz yer, işimizde her yönüyle öncü olmaktır.Dört temel guruba(MÜŞTERİLERİMİZE , ÇALIŞANLARIMIZA , ŞİRKET ORTAKLARIMIZA ve ÇEVREYE) Karşı olan sorumluluklarımızı yerine getiren bir şirket olabilmek ve bu konuda öncülüğü elimizde tutmak amacındayız. Bunun dışında , sürekli gelişen satış endüstrisinde öncü ve yenilikçi olma çabasındayız.

HİZMETLERİMİZ

Sektörünüze özel olarak sunduğumuz çözümlere, hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Beyaz Eşya

Beyaz Eşya

Beyaz eşya ürünlerimiz için tıklayınız.

Mobil ve İş Makineleri

Mobil ve İş Makineleri

Mobil ve İş Makineleri ürünlerimiz için tıklayınız.

Petrol Ürünleri

Petrol Ürünleri

Petrol Ürünleri ürünlerimiz için tıklayınız.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Sektörünüze özel olarak sunduğumuz çözümlere, hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Petrol - Kimya - Gaz
  • Mobil ve İş Makineleri
  • Metal İşleme
  • Beyaz Eşya - Elektronik
  • Gıda - İlaç
  • Otomotiv
Open chat
1
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?